Xerox Teknik Servis

xerox teknik servis

Hızlı ve Kaliteli Hizmet

Xerox Teknik Servis model fark etmeksizin, yazıcılarınızın arıza tespiti arıza durumuna göre yerinde ve teknik servisimde hızlı bir şekilde yapmaktadır. 

  • Yüksek Kalite
  • Güvenli Hizmet
  • Teknik Destek

Yazıcı Hospital Xerox Teknik Servisi

Kurulduğumuz yıldan beridir Xerox yazıcı konusunda müşterilerimize her türlü desteği sağlamaktayız. Sitemizi ziyaret eden müşterilerimize merak ettikleri tüm bilgileri aktarmaktayız. Böylelikle bizden hizmet alacakları zaman akıllarında herhangi bir soru işareti kalmayarak güven içerisinde hizmet almaktadırlar. İstanbul’un tüm ilçelerine Xerox teknik servis hizmetini sunmaktayız. Her türlü sorununuz için ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Arıza konusuna göre tahmini olarak ekiplerimiz sizlere fiyat sunmaktadır.

Xerox Yazıcı Servisi

Xerox yazıcı arızalarınız için tecrübeli bir ekip arıyorsanız eğer gönül rahatlığı ile ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Bir çok müşteri tarafından firmamız İstanbul da ki en iyi yazıcı teknik servis firmaları arasında gösterilmektedir. Bizimle iletişime geçtikten hemen sonra ekibimiz saatler içerisinde iş yerinize veya ofisinize gelmektedirler. Ekibimiz ile iletişime geçerken yazıcınızda aldığınız hata kodunu bildirmeniz bizler için yeterli olacaktır. Xerox yazıcınızda oluşan her türlü teknik sorunu belirleyip kısa süreler içerisinde gidererek sizlere teslim etmekteyiz. Genellikle bizimle iletişime geçen müşterilerimiz Xerox yazıcıların kağıt almama gibi sorunları belirtmektedirler.  Xerox teknik servis olarak her türlü yazıcı sorununuzu gidermekteyiz. Arıza durumuna göre mağdur olmamanız için sizlere yedek bir yazıcı vermekteyiz. Yazıcınızdaki arızayı giderdikten sonra kurulumuna kadar ekibimiz ile yapmaktayız.

Xerox Fotokopi Makinesi Servisi

Xerox Teknik Servis arıza ve bakım desteği sunduğumuz modeller,

  • Xerox Yazıcı
  • Xerox Fotokopi

Firma olarak sunduğumuz bu hizmetler sayesinde Xerox yazıcılarınızdan verim almanızı sağlamaktayız. İstanbul’un Xerox teknik servisi olarak tüm ilçelere bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Xerox yazıcılarınızın her türlü sorun için bizi arayabilirsiniz.

Xerox Yazıcı Arıza Tamiri

Xerox marka yazıcıların genellikle kağıt almama, kağıt sıkıştırma gibi arızaları oluşmaktadır. Sizlerde yazıcılarınızda bu tarz sorunlar ile karşılaştığınız zaman ekibimiz ile iletişime geçip mağduriyetinizi giderebilirsiniz. Ekibimiz her marka yazıcının tamir ve bakımını profesyonel bir şekilde yapmaktadırlar. Yazıcınızda oluşan arızaları profesyonel bir şekilde atlatabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.