Oki Teknik Servis

oki teknik servis

Hızlı ve Kaliteli Hizmet

Oki Teknik Servis model fark etmeksizin, yazıcılarınızın arıza tespiti arıza durumuna göre yerinde ve teknik servisimde hızlı bir şekilde yapmaktadır. 

  • Yüksek Kalite
  • Güvenli Hizmet
  • Teknik Destek

Yazıcı Hospital Oki Teknik Servisi

Oki Teknik Servisi

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte her geçen gün gelişmiş teknolojik cihazlar piyasaya sürülmektedir. Bu cihazların tüm amacı biz kullanıcıların işlerini kolaylaştırmaktır. Bu cihazlar arasında yer alan ve okul ve iş yerlerimizde gerekli olan belgeler için bizlere kolaylık sağlayan fotokopi ve yazıcılardır. Her türlü teknolojik cihazda olduğu gibi yazıcı ve fotokopi cihazlarında da çeşitli arızalar meydana gelebilmektedir. Oki teknik servisi olarak siz değerli müşterilerimize her türlü teknik aksaklık da sizlere kaliteli ve hızlı sonuçlar vermekteyiz. Cihaz arızasına bağlı olarak yerinde veya ofisimizde tamir işlemlerini yapmaktayız.

Teknik servis hizmetlerimiz sadece Oki marka cihazlarda değil, Epson, HP, Kyocera, Xerox gibi markalara da teknik servis hizmeti vermekteyiz. Firmamızı 7/24 bakım, arıza, onarım veya yedek parça için arayabilirsiniz. Teknik servis hizmetlerimizde hedefimizi müşteri memnuniyeti olarak belirlediğimizden dolayı işlerimizi daha kaliteli bir şekilde yapmaktayız. Yazıcı ve fotokopi konusunda firmamız olarak bir telefon uzağınızdayız.

İstanbul Oki Teknik Servis

İstanbul oki teknik servis, her türlü marka ve modeldeki yazıcılara sunduğumuz bakım, onarım, parça değişimi, arıza tamiri gibi hizmetlerde kullanılan tüm malzemelerimiz son kalite ve uzun ömürlü malzemelerdir. Alanında uzman çalışanlarımız tarafınca siz değerli müşterilerimizin her türlü yazıcı sorunu gidermek sizleri mutlu etmek bizler oldukça önemlidir. Firmamız ile anlaşan müşterilerimizi her ay düzenli olarak ziyaret ederek yazıcı bakımlarını sağlamaktayız. Sizlerde firmamız ile anlaşarak firmanızdaki yazıcıların düzenli olarak bakımlarını tecrübeli ekibimize yaptırabilirsiniz.

Hizmet Fiyatlandırmaları

Oki Teknik servis olarak İstanbul’un tüm ilçelerine bakım, onarım, yedek parça değişimi hizmetlerini sunmaktayız. İstanbul’un neresinde olursanız olun ekibimiz ile iletişime geçerek yüksek kalitede sunduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Her zaman her konu için ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamızdaki fiyatlandırmalarımız arızanın büyüklüğüne göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ancak müşterilerimize belirttiğimi tüm fiyatlandırmalarımız sizleri zorlayacak fiyatlandırmalar değildir. Ofisimizde tamir edilmesi gereken cihazlarınızı bulunduğunuz konumdan ücretsiz bir şekilde alarak tamirini 1 – 2 gün içerisinde sağlayıp geri sizlere teslim etmekteyiz. Malzeme taşıma işlemi için sizden herhangi bir ücret talep etmemekteyiz. Firmamız hakkında detaylı bilgiler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.