Lexmark Teknik Servis

lexmark teknik servis

Hızlı ve Kaliteli Hizmet

Lexmark Teknik Servis model fark etmeksizin, yazıcılarınızın arıza tespiti arıza durumuna göre yerinde ve teknik servisimde hızlı bir şekilde yapmaktadır.

  • Yüksek Kalite
  • Güvenli Hizmet
  • Teknik Destek

Yazıcı Hastanesi Lexmark Teknik Servisi

Lexmark yazıcı servisimizde hizmet veren çalışanlarımızın tümü gerekli olan her türlü belgeye ve tecrübeye sahiptirler. Tecrübeli ve profesyonel ekiplerimiz ile birlikte 7/24 siz değerli müşterilerimize servis hizmeti sunmaktayız.

Lexmark yazıcı tamiri konusunda Acil servis hizmeti isteyen müşterilerimiz için gün içerisinde şirket araçlarımız ile belirttikleri adrese gelerek yerinde servis hizmeti sunmaktayız. Sadece parça tedarik sorunu olan yazıcılar ofisimize getirilerek  sorununu kalıcı bir şekilde çözümlemekteyiz. Bu süre içerisinde siz değerli müşterilerimiz ile sürekli olarak irtibat halinde olmaktayız. Yazıcınızdaki sorunu kalıcı bir şekilde giderdikten sonra ekiplerimiz ile tekrardan adresinize teslim etmekteyiz.

Müşterilerimizin ofisimize getirdikleri yazıcılar da ise öncelikle yazıcının sorunu anlaşılarak müşteriye bilgi verilir. Onay sürecinden sonra gerekli parçaların değişimi veya tamiri yapılıp yazıcıları teste alırız. Test süreci de bittikten sonra yazıcıyı streçleyerek olası durumları gidermekteyiz.

Belirttiğimiz süre içerisinde teslimatı gerçekleştirerek ücreti nakit yada havale olarak aldıktan sonra yerinde fatura keserek sizlere teslim etmekteyiz.

Garantili Lexmark Yazıcı Tamiri

Sunulan hizmetlerden sonra yazıcılarınız 6 ay boyunca firmamız tarafınca garantilenmektedir. Nadiren de meydana gelen montaj sırasındaki hatalar, sevkiyat sırasındaki hatalar ile karşılaşılması durumunda müşterilerimize gerekli olan bilgilendirmeleri yaptıktan sonra Lexmark marka yazıcılarınızı tekrardan çalışır hale getirmekteyiz. Bu süreçte firmamız sizlerden herhangi bir ücret talebinde bulunmamaktadırlar.

Lexmark Yazıcılarda Meydana Gelen Sorunlar

  1. Kağıt sıkıştırma,
  2. Dolumdan kaynaklı sorunlar,
  3. Parçaların işlevsel çalışmaması,

Yukarıda belirtmiş olduğumuz sorunlar müşterilerimiz tarafınca firmamıza bildirilen sorunlardır. Ekiplerimiz bu tarz sorunları kalıcı bir şekilde çözümleyerek siz değerli müşterilerimizin mağduriyetini gidermektedir.

Dilerseniz firmamızdan Lexmark Yazıcı için toner dolumu hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Bütün toner dolum hizmetlerimizi uygun fiyatlara, ve garanti kapsamında sunmaktayız. Böylelikle olası bir durumda tekrar bir masraf yapmadan hizmeti sunmuş olmaktayız.

Sizlerde profesyonel ekiplerimizden Lexmark marka yazıcılar için bakım, onarım ve yedek parça hizmeti almak isterseniz ekiplerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.