Kyocera Teknik Servis

kyocera teknik servis

Hızlı ve Kaliteli Hizmet

Kyocera Teknik Servis model fark etmeksizin, yazıcılarınızın arıza tespiti arıza durumuna göre yerinde ve teknik servisimde hızlı bir şekilde yapmaktadır. 

  • Yüksek Kalite
  • Güvenli Hizmet
  • Teknik Destek

Yazıcı Hospital Kyocera Teknik Servisi

Üretim firması Japonya’da olan dünyanın en bilindik yazıcı markası olan Kyocera’nın her türlü bakım ve onarım hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Ayrıca dilerseniz firmamızdan yedek parça hizmeti de alabilirsiniz. Yazıcı tamirlerine uyguladığımız sistemler sayesinde hızlı ve kalıcı hizmetler sunmaktayız.

Kyocera Fotokopi & Yazıcı Özellikleri

Çalışma şekli sebebi ile hızı ve performansı oldukça iyi olan Kyocera yazıcılar, A3, A4 ve Letter kağıtlarını desteklemektedir. Bu kağıt türlerini desteklediğinden dolayı bir çok iş yeri ve ofise büyük ölçüde yardımcı olmaktadır. Bu sebeple genellikle ofis ve iş yerlerinde Kyocera marka yazıcıları görebilirsiniz.

Ayrıca uzaktan bağlantı desteği sağladığından dolayı iş yeri veya ofis içerisin de bir çok alanın kullanmasına imkan tanımaktadır. Her yazıcıda olduğu gibi renkli ve siyah – beyaz olarak baskı imkanı sunmaktadır. Ayrıca yüksek çözünürlükte baskılar çıkartır. Yazıcıda ek olarak USB ve Wireless bağlantı desteği bulunmaktadır.

Kyocera Teknik Servis Fiyatları

Kyocera yazıcınızda yaşadığınız sorun doğrultusuna bir fiyatlandırma çıkarmaktadır. Çıkartılan fiyatlandırmalara kullanılacaksa eğer yedek parçaların ücretleri de eklenmektedir. Arıza onarımda veya rutin bakım sırasında değişen parçaların hepsi son kalite malzemelerdir. Yani yazıcınızın sağlıklı bir şekilde çalışmasına engel olmayacaktır.

Arızanın tamir süresine bağlı olarak yazıcınızın yerine firmamıza ait olan yazıcıları idareten getirerek oluşan mağduriyetinizi ortadan kaldırmaktayız. Dilerseniz firmamız ile düzenli olarak bakımalar için anlaşabilirsiniz. Anlaşma yapan firmalara çıkarın fiyatlandırmalar daha uygun olmaktadır.

Aylık anlaşma için detaylı bilgiye sahip olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kyocera Yedek Parça Ve Sarf Malzeme

Firmamız Kyocera yedek parçacı ve sarf malzemesi konusunda oldukça zengin bir stoğa sahiptir. Yazıcınız için gerekli olan parçaların temini kısa süreler içerisinde gidererek sizleri de daha fazla mağdur etmemektedirler. Tecrübeli ekibimiz ile temin edilen parçaları kısa süre içerisinde bir daha aynı arızayı vermeyecek şekilde montajlayarak sizlere teslim etmekteyiz. Sizler ekibimiz ile iletişime geçerken yazıcınızdaki tüm sorunları bizlere aktarırsanız eğer iş yeri veya ofisinize geldiğimiz zaman sorunu tespit etme işlemi yerine yazıcıyı kontrol edip tamir işlemine başlayabiliriz.