Hızlı ve Kaliteli Hosting

Hızlı ve Kaliteli Hosting

Canon Teknik Servis model fark etmeksizin, yazıcılarınızın arıza tespiti arıza durumuna göre yerinde ve teknik servisimde hızlı bir şekilde yapmaktadır. 

 • Yüksek Kalite
 • Güvenli Hizmet
 • Teknik Destek

Yazıcı Hospital Canon Teknik Servisi

Tespit sonrasında değişecek parçalar belirlenip fiyat listesi çıkartılarak sizlere sunulmaktadır. Yapılacak onarım işlemini onaylamanız halinde yazıcınızın onarımına başlanıp en kısa sürede sizlere teslim etmektedir.

Canon Teknik Servis ailesi olarak müşterinin ihtiyaçlarını tek bir yerden temin etmelerini sağlamaktayız. Müşteri memnuniyeti için sevkiyatı yapan ekip arkadaşlarımız teknik konuda bilgi sahibi olup anlık arıza durumunda hemen müdahale ederek işlerinizin aksamadan ilerletmenizi sağlamaktayız.

Yazıcılarınızın; ana kart, kâğıt alma ünitesi, fuser ünitesi, toner, mürekkep, port ve mekanik aksamı üzerinde oluşan tüm elektronik ve mekanik arızalar tarafımızca onarılmaktadır. Onarım işlemi uygulanamayacak parçalar için parça değişimi ile çözüm üretilmektedir.

PİXMA ( MÜREKKEPLİ ) YAZICI ONARIMI

Pixma Yazıcı

Kompakt, şık tasarıma ve basit USB bağlantı özelliğine sahip bu günlük kullanıma uygun evde ve ofiste zahmetsizce baskısını almanız için kullanışlı yazıcılardır. Bu tarz yazıcılarda 2 adet kartuş bulunmaktadır. Bazı modellerde kafa (head) olup her renk için ayrı ayrı mürekkep sistemi bulunmaktadır.

Nelere dikkat edilmeli?
 1. Cihazın 3 ayda bir genel kontrolleri ve bakımları yapılmalıKâğıt yolları temiz olmalı
 2. Kullanılan tonerler dolum veya muadil ise kaliteli olmasına özen gösterilmeli
 3. Aşınan parçalar en kısa sürede değiştirilmeli (Fuser film, Press roller, Pickup Roller)
 4. Cihaza 3. Kişilerce müdahale edilmemeli. Oluşabilecek arızlar daha fazla maliyet çıkarabilmektedir

Numaranızı Bırakın Biz Size Ulaşalım

  Call Now Button
  ×