Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi ile kısa sürede. Teknoloji sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmamızın değişmez prensipleri her zaman kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretim de başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan. Canon Özel Teknik Servis gösterdiğiniz yakın talep ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

 

Misyonumuz

Misyonumuz müşterilerimize rakipleri ile rekabet edebilecekleri düşük maliyet ve zaman kazancını kaliteli hizmet anlayışıyla birlikte sunan güvenilir iş ortağınız, dostunuz olmaktır. Buna bağlı hedefimiz müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini. büyümemize destek alarak, birlikte çalışmaktan gurur duyacağınız bir marka yaratmaktır.

Vizyonumuz

Değişen iş dünyası ihtiyaçlarını ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden uzman ekibimiz. ile bilgi ve teknolojiyi en mükemmel tarzda kullanıp geleceğin teknolojilerini bugünden ürünlerimize entegre ederek müşterilerimize. değişen koşullara ve yeniliklere uyum sağlama yeteneği kazandırmaktır. Yeni Bilişim çözümlerimizi, kaliteden ödün vermeden en ekonomik şekilde. müşterilerimizin hizmetine sunarak müşteri memnuniyeti için çalışmakta ve gelişen teknolojiyi bilişim sektörüne taşımaktayız

      1480Arıza Tespiti
      326Mutlu Müşteri
      63Teknik Döküman