Canon Teknik Servis

canon teknik servis

Canon Teknik Servis

Canon Teknik Servis model fark etmeksizin, yazıcılarınızın arıza tespiti arıza durumuna göre yerinde ve teknik servisimde hızlı bir şekilde yapmaktadır. 

  • Yüksek Kalite
  • Güvenli Hizmet
  • Teknik Destek

Yazıcı Hastanesi Canon Teknik Servisi

Canon teknik servis olarak, Canon marka büro makinalarının tümüne bakım ve tamir hizmeti vermekteyiz. Canon teknik servis elemanlarımız tamir konusunda oldukça tecrübeli ve her geçen gün bilgilerine yeni bilgiler katmaktadırlar. Canon büro makinalarınızın arızalarına göre yerinde onarım sağlayabilmekteyiz. Ancak arıza durumuna göre bazen yerinde onarım sağlanmamaktadır. Bu sebeple Canon cihazlarınızı tamir işlemini en kısa sürede yapabilmek için teknik servisimize getirmekteyiz.

Canon Teknik Servis olarak mürekkepli, laserjet, colorlaserjet, plotter, faks gibi tüm modellere hizmet vermekteyiz.

Canon teknik servis olarak cihaz modeli ayırt etmeksizin her bütün cihazlarınıza düzenli olarak periyodik bakım yapalım. Toner veya kartuşları firmamızdan aldığınız sürece, tecrübeli bir teknisyen tarafınca düzenli aralıklar ile bakım hizmeti sağlanmaktadır. Düzenli bakımlar sayesinde siz değerli müşterilerimiz işlerinizi daha temiz ve hızlı bir şekilde devam ettirmektesiniz.

Ofisinizde kullanmış olduğunuz yazıcıların toner ya da kartuşların, dolum veya hazır fark etmez kullanılacak olan malzeme kaliteli olmalıdır. Aksi takdir de yazıcınızın ömrünü kısaltmış olursunuz. 3 TL kar edeyim derken 3 bin TL zarara girmeyi göze almamanızı önermekteyiz. Firmamızdan aldığınız tüm toner veya kartuşlar son kalite olarak üretilmektedir. Ayrıca toner veya kartuş montajı yapılmadan önce yazıcının içerisi tamamen temizlenip montajı yapılmaktadır. Değişimi sonrası oluşan tüm sorunlar firmamıza aittir. Bakımlar sayesinde yazıcınızın ömrünü uzatarak daha işlevli bir şekilde çalışmasını sağlamış olursunuz. Canon teknik servis olarak dolum veya sıfır toner ve kartuşlarımız %100 kalite ve garantili bir şekilde sunmaktayız.

Müşterilerimizin genellikle karşılaştığı yazıcı ve faks sorunları;

Mürekkepli Yazıcılar ;

Mürekkepli yazıcılarda genellikle kağıt almama, kafa yada kartuş hatsı, yazıların eksik çıkması, kağıt sıkışması, yazıcı açıldığına kafanın sağ ve sola çarpması vb. gibi bir çok hata müşterilerimiz ile karşılaşmaktadır.

Laserjet Yazıcılar ;

Laserjet Yazıcılarda ise genellikle kağıdı almama veya yarıda bırakma, fuser içerisinde sıkışma, yazıların silinmesi, baskı sırasında çeşitli lekeler gibi hatalar sebebi ile müşterilerimiz firmamıza başvurmaktadırlar.

ColorLaserjet Yazıcılar ;

ColorLaserjet Yazıcıların genel sorunları kağıdı almama veya yarıya kadar alma, fuser içerisinde sıkışma, yazıları tam basmaması, renkli çıktılarda renklerin soluk çıkması, baskı sırasında leke oluşumu gibi hatalar ile karşılaşmaktadırlar.

Plotter Yazıcılar ;

Plotter Yazıcılardaki en yaygın sorunlar ise kağıt almama, sensör arızaları, kafa kayışı kopması yada işini tam yapamaması, içerisinde ki bıçakların kesmemesi gibi bir çok sorun bulunmaktadır.

Canon Faks ;

Canon fakslardaki en yaygın sorunları, kağıt çekmemesi, karşı tarafa lekeli gönderim, hat girişleri arızaları gibi bir çok sorunları bulunmaktadır.