Brother Teknik Servis

brother teknik servis

Brother Teknik Servis model fark etmeksizin, yazıcılarınızın arıza tespiti arıza durumuna göre yerinde ve teknik servisimde hızlı bir şekilde yapmaktadır.

  • Yüksek Kalite
  • Güvenli Hizmet
  • Teknik Destek

Yazıcı Hastanesi Brother Teknik Servisi

Brother yazıcı servisimize gelen yazıcılar için arıza tespiti yapılırken herhangi bir ücret talebinde bulunmamaktayız. Arıza tespit edildikten sonra müşterilerimize bilgi vererek onay sürecini başlatmaktayız. Sizler onay verdikten sonra ekiplerimiz gerekli işlemleri uygulayarak sizlere sunmaktayız. Tamirini yaptığımız Samsung yazıcıları ilk günkü gibi baskı yapmasını sağlamaktayız. Servisimizde kullandığımız tüm parçalar orijinaldir. Herhangi olası bir durumda garanti kapsamınca yenisi ile değiştirmekteyiz.

Brother Yazıcı Servisi

Yazıcılarda uzun süreli kullanımlar sonrası toneri erken bitirme, çıktıyı yarım basma veya kartuşlarını akıtması gibi sorunlar ile firmamıza gelen bir çok müşteri bulunmaktadır. Düzenli yazıcı bakımlarınızı yaptırdıktan sonra herhangi bir sorun ile karşılaşmadan ilk günkü kalitesi ile kullanabilirsiniz.

Yazıcı servisimiz bütün müşterilere hizmet süresi boyunca güler yüzlü bir şekilde devam etmektedir. %100 müşteri memnuniyeti ile sizlere güvenilir hizmetler sunmaktayız.

Brother yazıcılar eğer bakımları düzenli bir şekilde yapılırsa ömürlük yazıcılardır. Bakımları yapılmadığı takdirde zaman içerisinde çeşitli soruları ortaya çıkararak işlerinizin aksamasına neden olabilmektedir. Bu tarz durumlar ile karşılaştığınız takdirde Brother yazıcı servisi olarak siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Kaliteli, uygun fiyatlı ve kısa süre içerisinde tamiri sağlayarak sizlere teslim etmekteyiz. Böylelikle işlerinizin daha fazla aksamamasını sağlamaktayız.

Brother Yazıcı, Faks, Fotokopi Servisi

Firmamızda onarımını yapmış olduğumuz yazıcıların tekrar bu sorun ile karşımıza gelmemesi için son derece dikkatli ve titiz bir şekilde yapmaktayız. Ekipman ve yedek parçalarımız bunlara göre ayarlanmıştır. Sunduğumuz her hizmet sonra 6 ay boyunca garanti de vermekteyiz. Böylelikle memnuniyetinizi de kazanmaktayız. Firmamızdan hizmet almak için hemen iletişime geçin.